זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

מה בין קיץ וקצב פנימי?

הרבה מהאנשים שסובבים אותי נמצאים בתקופה הזו של הקיץ בסוג של הורדת הילוך…חופשות, בילוי עם הילדים, חם ולח, קצב החיים הופך איטי יותר ואני מגלה בתוכי חלק שרוצה להאיץ את הקצב וחלק שרוצה להתמסר , הייתי יכולה לומר לעצמי, "זהרה זה המצב ,תתמסרי , זה מה שיש כרגע," זו יכולה להיות אמירה בהחלט טובה ואולי אף הייתי משתכנעת בכך , אך זה היה מגיע רק מהראש, מדברים שאני יודעת , שלכול דבר יש את הקצב שלו וחשוב להיות מסונכרנים איתו.

אם כך מה יש שם מעבר לדברים שאני יודעת או חושבת שאני יודעת?

את זה אני מגלה כשאני לוקחת זמן להתמקדות עם עצמי – אני לוקחת רגע להתחבר לנשימה למקום שאני יושבת בו, לתחושת הגוף ומזמינה גם את החלק שיודע… וגם את החלק שרוצה להאיץ- הוא חזק יותר כרגע ואני בוחרת להתמקד בו

אני מזמינה את החלק הזה שרוצה להאיץ ויושבת איתו קצת…, הוא מגיע בדימוי של ילד קטן הנמצא מאחורי קיר זכוכית, הילד קופץ ומנסה למשוך תשומת לב, שיקשיבו  ויראו אותו,  הוא מלא אנרגיה , הוא מחובר לאנרג'ייזר, יש לו המון כוח והוא אינו מתעייף.

אני מנהלת איתו דיאלוג, לומדת שהוא מרגיש , מוכן ובשל למשהו …(אני ממתינה בסקרנות) ושיש בו ניצוץ שרוצה להידלק, להתפשט ולפגוש הרבה הרבה אנשים אחרים שיש בתוכם ניצוץ שרוצה להידלק, להמשיך לנוע ולהפיץ הרבה חום וידע, וזה כרגע הקצב הנכון לו.

אני מבינה מהחיבור הזה, שבין הילד בדימוי לחלק שבי שרוצה להאיץ, שהקצב שלי נכון לי, זה מה שמתאים לי עכשיו, יש בי את הניצוץ , אני ממש יכולה להרגיש את האנרגיה בגופי שרוצה להידלק ולהתחבר לעוד ניצוצות, וזה לא ממש משנה שעכשיו קיץ ואנשים בחופש והכול יותר איטי, מה שחשוב שאהיה קשובה למה שרוצה בתוכי לנוע ומרגיש שזה הזמן.

ואוו איזו הקלה , אני מרגישה אנרגיה שנפתחת מהבטן לחזה כמו משפך היא עולה ויוצאת ממני, מתרחבת לאיינסוף….תחושה של ויטליות, שמחה, אני שמחה על ההזדמנות להרגיש את האנרגיה של האש והאוויר שיחד יוצרות יצירה חדשה שמתפשטת. לאן?…. מוכנה להיות פתוחה באי ודאות, סומכת שיהיה בסדר,
יודעת שמה שנכון יקרה.

הייתה לי הפתעה גדולה, אם לא הייתי יוצרת קשר ומקשיבה פנימה למה שנוכח בתוכי הייתי חושבת ומאמינה שהקיץ אכן מזמן משהו רדום יותר, אנשים עסוקים במשפחה , בחופשה, הקצב יורד, הייתי מנסה ב"כוח" להתאים את עצמי לקצב הזה,  כדי להרגיע את עצמי ואת אי הנוחות הפנימית שלי.

בדרך הייחודית של ההתמקדות נתתי לעצמי הזדמנות אחרת, לעצור, להקשיב, מה מבקש תשומת לב? מה נכון עבורי עכשיו?

אני מסיימת את ההתמקדות בתחושה חזקה של אנרגיה ושמחה, עם סקרנות לגלות עוד מהכוח של הניצוץ הזה.

אם זה מסקרן גם אתכם לפגוש בעצמכם, אתם וזמנים להצטרף לאחד מקורסי התמקדות