זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

מרעיון למציאות

מרעיון למציאות, מחשבה פוגשת חוויה

מפגשי עבודה דרךTAE-thinking at the edge

אתם בתחושה שאתם יודעים, יש לכם דרך ופתרונות, אך זה עדיין לא נוכח במציאות שלכם,

איך להוריד את הידע הזה? איך להפוך אותו למוצר ממשי?

מפגשי מרעיון למציאות יאפשרו לכם:

  • ·        גיבוש רעיוני של הידע שלכם
  • ·        איסוף החומרים לחבילת ידע
  • ·        בנייה של הפרוייקט שלכם
  • ·        יצירת צעדי שינוי
  • ·        מיקוד והתכוונות
  • ·        מימוש היצירה

למי מיועדים מפגשים אלה:

אנשים שרוצים לפתח, ליצור שינוי, לממש רעיון, לכתוב, לבנות ולהוציא לפועל קורס,

סדנה, מודל עבודה, פרויקט בכול תחום, לעבוד על נושא אישי ביחסים,

המפגשים מתאימים לאנשים עם ידע בסיסי בהתמקדות.

מתי מתחילים:

נובמבר 2014

עלות:

150 ₪ למפגש.

תשלום מראש, ניתן לחלק לתשלומים.

מיקום:

שוהם

אם יש לכם תחושה שזה מתאים לכם ואתם לא בטוחים,

 צרו איתי קשר ונבדוק יחד אם הדרך מתאימה לכם.

 

יוג'ין ג'נדלין מפתח ומגלה שיטת ההתמקדות התחיל את דרכו כפילוסוף וככזה הוא עסק בשאלת שאלות וחיפוש, אחד הדברים המרתקים שהוא פתח מתוך חקירתו במשך שנים היא שיטת הtae-thinking at the edge  

המדברת על thinking beyond patterns ,thinking from the felt sense,

החשיבה מעבר לידוע, להגיע למרחב של אי הידיעה, לקצה המחשבה, לחפש שם את התחושה המורגשת ממנה מתפתחת עוד מחשבה, ומתגלה עוד חלק..

אנחנו עסוקים לרוב במה שאנחנו יודעים, וסובבים סביב אותם מקומות ומחפשים חדשנות, חדשנות תגיע ממרחב האי ידיעה, מהיכולת שלנו וההסכמה לשהות במרחב עמימות מעורפל שם לא נראית הידיעה בתחילה בבירור, אם נוכל לחשוב מעבר להנחות ,הדפוסים והאמונות שיש לנו נמצא את הדבר היותר גדול, החדשני,

כמו שיוגין אומר:we need a way to think further with and from it

אנו בני אנוש זקוקים למבנים, לתוכם אנו יוצקים משמעות, כדי להתקדם בכול תחום, לייצר שינוי חשוב שנכיר במבנים האלה ונעשה דרך לראות את התמונה הרחבה הגדולה יותר ממה שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים, לצאת מהמרחב הידוע ,לקחת בחשבון גם את מה שאנחנו יודעים, להשתמש נכון במה שאנחנו יודעים לבחון מה מתאים ונכון לנו, ולזכור שיש יותר מזה וכדי ליצור שינוי חשוב להגיע למרחב האחר ולמצוא את ההנחות החדשות שאותן אפשר להצליב עם הישן ולקבל תובנות חדשות.

דרך העבודה עם הtae מזמנת מסע מעניין של תנועה פנימית וחיצונית, של מפגש בין ישן וחדש, מחשבה וחוויה, גלוי וסמוי, כל זה ביצירת סביבה בטוחה, נוחות, עוגנים שמאפשרים לצאת ולחזור, שאפשר לדעת ולחוש את הבסיס האיתן ואת אפשרות הצמיחה.