זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

TAE-יישומי, סמינר בהנחיית אורחת מחו"ל ד"ר אבלין פרוס

 TAE יישומי      -  Applied TAE
סמינר העשרה למתמקדים בהנחיית ד"ר אבלין פרוס

Thinking At the Edge–TAE  הינה דרך חדשנית לטיפוח ידע וחשיבה אשר  פותחה על ידי יוג'ין ג'נדלין ומתבססת על הקשבה לתחושת הגוף והמשגה של חוויות והקשרים העולים גם מתוך המרחב הגופני.
תהליך ה- TAE מאפשר פיתוח של צעדים יישומים, פרקטיים המשלימים ומעצימים את תהליך ההתמקדות הבסיסי.

תהליך ה TAE מאפשר לנו לחשוב מחוץ לקופסא, תרתי משמע.  זוהי דרך אפקטיבית לתקשר עם חוכמת הגוף, להנגיש ידע לא ורבלי ולהוביל רעיונות ויצירתיות מן הכוח אל הפועל.

"We think more than we can say

We feel more than we can think

We live more than we can feel

And  there is so much more still…" Gendlin

האם תרצו להכיר ולבטא את טביעת האצבע המיוחדת שלכם?

ג'נדלין מאמין שכל אדם צובר בחייו ניסיון חיים וידע אישי ייחודי.  לעיתים קרובות אנשים חווים פער בין הניסיון והמומחיות שצברו לבין הביטוי והמימוש שלו. יוג'ין יצר את תהליך    TAE  כמסגרת להמשגה ופיתוח של החוכמה האישית .

קישור לאתר focusing  לסרטון על השיטה

ד"ר אבלין פרוס, מדענית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית ודוקטורט בכימיה, מוסמכת כמנחת התמקדות ו TAE  והיא משלבת את הידע והניסיון הרב תחומי שלה בעבודתה. אבלין פיתחה דרך לימוד חוויתית, מרתקת, ואפקטיווית של תהליך   TAE וכן יישומים של TAE בעבודה יומיומית עם אנשי מקצוע בתחומים שונים.

במהלך הקיץ האחרון, השתתפנו, זהרה שלו, רונית קורץ וחגית ספנסר, בקורס TAE יישומי אצל אוולין והתעשרנו מאד. הלמידה עם אבלין היתה מעמיקה ומרתקת. התהליך הועיל לנו מאד לגיבוש עקרונות עבודה, לכתיבת חומרים, מיקוד והגדרת ההתמקצעות שלנו והפנמה של עקרונות הTAE  בעבודה השוטפת עם נועצים ומטופלים, בעבודה אישית ובקבוצות.

כמי שעוסקות בהוראת התמקדות, אנו שמחות להעמיק עוד ועוד ולגלות שעולם ההתמקדות הוא אינסופי באפשרויות שהוא מציע והוא  יכול להתרחב לעוד מקומות נוספים…

בעבודה המשותפת שלנו עם אבלין הוקסמנו מגישתה הסקרנית והפתוחה, מהמיומנות שלה לקלוט את העיקר מבין השורות, ומהדרך העדינה והמכבדת שבה היא יוצרת מרחב אופטימלי ללמידה והתפתחות.

לאחרונה השתתפה אבלין בסמינר TAE בהנחיתו של  יוג'ין ג'נדלין בקבוצה אינטימית שחקרה את נושא ה- TAE והיא מביאה אלינו תובנות חדשות  של יוג'ין וגם את הדרך המיוחדת שלה ליישום השיטה בשילוב דומיין פוקוסינג שלמדה מרוברט לי, במגוון של תחומי חיים.

תכנית הסמינר:

יום 1 – היכרות עם ה- TAE,  השיטה והפילוסופיה העומדת מאחוריה כולל זווית חדשה שג'נדלין הציג במפגש איתו בינואר האחרון.

ימים – 2-3-4  למידת תהליך TAE, תרגול והתנסות דרך 14 השלבים של השיטה, בשילוב דומיין פוקוסינג שפיתח רוברט לי.

יום 5 – יישום ה- TAE  בשדות עבודה שונים.

הסמינר יתקיים בשפה האנגלית.  ישנה אפשרות לתרגום בתאום מראש.

מנחת הקורס: ד"ר אוולין פרוס

Dr. Evelyn Pross has a Master in Organizational Psychology and a Diploma in Mineralogy. Evelyn is certified as a Focusing Trainer in and did an intensive post-trainer training in Domain Focusing with Robert Lee.  She studied TAE with Hajo Feuerstein and Heinke Deloch

She offers coaching for personal and career  development applying Focusing and TAE. Her work focuses  on self- and stress-management, beneficial communication, (co-)learning and (co-)creating.  She facilitates workshops for  project teams to support sustainable innovations.

Evelyn lives part-time in the south of Germany at the edge of the lovely Black Forest and part-time in Chapel Hill, NC, USA.

קישור לאתר של אבלין

קריאה נוספת מדבריה של אבלין

מה תקבלו בסמינר?

היכרות מעמיקה עם גישת TAE  , הקניית מודל יישומי הכולל 14  שלבים תוך הבנת הפילוסופיה שמאחורי הגישה.

כלים להעמקה, הבנה, אינטגרציה בין תחומית והמשגה של תחומי ידע, ניסיון והתמחות של המשתתפים.

מיומנות הנחיית לקוחות בגישת TAE.

הזדמנות להעמקה בעבודה על נושא אישי.

מיומנויות יישומיות בגישת Domain Focusing.

דרישה מוקדמת: היכרות עם גישת ההתמקדות
למסיימים
תוענק תעודת סיום סמינר.

 

מתי הסמינר יתקיים?

יום שלישי 18 ביוני בין השעות 16:00 – 20:00

יום רביעי 19 ביוני בין השעות  9:30 – 16:30

יום חמישי  20 ביוני בין השעות 9:30 – 16:30

יום שישי 21 ביוני בין השעות  8:30 – 15:30

יום ראשון 23 ביוני בין השעות  10:00 – 17:00

כמה תשקיעו?

360 יורו בהרשמה מוקדמת, עד 20 במאי

405 יורו  בהרשמה מאוחרת.

מחיר השתתפות ליום הראשון-150 ש"ח

מחיר השתתפות ליום האחרון – 350 ש"ח

מיקום:
הכפר הירוק.
מקום שקט, על אם הדרך.  חניה חופשית.

פרטים והרשמה:

זהרה שלו 054-7973291

שימו לב: מספר המקומות מוגבל, כדאי להירשם בהקדם.

נשמח לראותכם איתנו,