זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

אימון וטיפול

קליניקה בשוהם ובתל-אביב

במרחב הטיפול האדם נתפס כיחידה הוליסטית המורכבת מחלקים רבים. התפיסה אומרת כי מתוך ההתבוננות על חייו, התנהגותו, מערכות היחסים ועולם הרגשות של האדם, באים לידי ביטוי הרבדים הפיזיים, המנטאליים, הרגשיים והרוחניים גם יחד.

מטרות הטיפול:

 • להביא למציאות רצויה  בחייו של המטופל.
 • ליצור  תנועה של התפתחות בחייו.
 • לנהל את העולם הרגשי והמנטלי ממקום מודע.
 • לבחור בחירות מודעות.
 • להתחבר למשאבים פנימיים.
 • לדעת לצאת ממצבי משבר.
 • ליצור תקשורת מיטיבה עם הסביבה.

הכלים הטיפוליים בהם אני משתמשת מגוונים ומאפשרים לעשות עבודה עמוקה של ריפוי הגוף הנפש והרוח.

למי מתאים הטיפול

 • לאנשים הנמצאים בתקופות מעבר
 • אנשים הסובלים מחוסר בטחון
 • אנשים החווים חרדות או סובלים מפחדים מסוגים שונים
 • קושי לקיים מערכות יחסים זוגיות
 • בעיות בתקשורת
 • נשים הסובלות מטראומות לאחר לידה
 • אנשים הנמצאים במסע חיפוש עצמי
 • אנשים החווים צער גדול או כאב נפשי עמוק
 • אנשים שנמצאים בשינויי קריירה

הטיפול נעשה באמצעות כלים ייחודיים כמו התמקדות וקונסטלציה מערכתית, דמיון מודרך, פסיכולוגיה חיובית, אימון,  הקשבה ואמפטיה, לצרכי המטופל,
מתוך מקום מכבד ואמונה שהידע והתשובות נמצאים בכול אחד מאיתנו , התהליך הוא למעשה חיבור האדם לעוצמות שבו, גישה זו מאפשרת לאדם לעשות את הדרך הרצויה לו.

לשיחת היכרות ראשונה צרו קשר – אני מחכה לכם.