זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

אימון אישי ועסקי

מה זה אימון אישי או עסקי?

האימון הינו תהליך מוגדר בזמן להפקת תוצאות אישיות או עסקיות. זהו תהליך המעצים אנשים, מאפשר להם למצות את הפוטנציאל שלהם ולשפר את הביצועים וההישגים שלהם בחייהם האישיים והמקצועיים.

האימון ממוקד מטרות ויעדים: מה אני רוצה? מה מתאים בשבילי? כיצד יראו חיי כשהרצון שלי יתממש?

אני מאמנת אנשים  כמוכם המאמינים כי בחייהם יש זכות בחירה ויכולת השפעה כיצד יראו חייכם. אני מאפשרת לכם לבצע את הבחירה – מה מתאים לכם היום  ובאלו משאבים את יכולים להשתמש כדי להגשים את מטרותיכם וזאת בכדי ליצור את מציאות חייכם בהווה ובעתיד.

המאמן מאיר למתאמן את העובדה כי האמת המתאימה לאחד יכולה להשתנות במהלך חייו ויחד עם זאת ישתנו גם מטרותיו והמציאות שלו בהתאם. לכן באימון אני לוקחת בחשבון את מקומו של המתאמן בהווה כאן ועכשיו ובנוסף יחד עם המתאמן אנו מתבוננים בעבר כדי ללמוד ממנו ולקבל אותו ,לסלוח ולגלות את המשאבים הפנימיים והחיצוניים שיאפשרו להמשיך קדימה.

ההווה הינו הרגע העוצמתי הזה שלא יחזור על עצמו, ממנו ניצור את העתיד הרצוי לאני האוטנטי

כיצד מתבצע האימון?

האימון מתקיים בפגישות אחד על אחד בנות שעה בקליניקה שלי בישוב שהם. המתאמן מקבל גם תמיכה וליווי שוטף בטלפון ובאי-מייל בהתאם לצורך.
כמו כן מתקיימות גם קבוצות אימון של 2-4 משתתפים בהתאם לרצון וצורך המתאמן. הקבוצה מוסיפה נופך ייחודי המאפשר ניתוח בעזרת כלים נוספים.

בפגישות אנו מגיעים למטרות שהגדרנו מתוך הסתכלות וגילוי האמונות והדפוסים שהמתאמן מחזיק, ברור המחשבות העומדות מאחורי המחשבות, מה הם הערכים המובילים את החיים של המתאמן ובדיקתם – האם הם מתאימים לי היום או האם הם מעכבים. לא פעם המעצורים בחיינו מושתתים על אמונות או פחדים השקופים לנו. אין אנו מסוגלים להתקדם כי המעצור אינו נראה ובאימון אנו נחשוף אותו, נתמודד עימו ונשתול במערכת, אמונות שיתאימו לשאיפות ולרצון האמיתי של המתאמן. כל זאת דרך שילוב של עבודה על ארבעת הרבדים: הרגשי, פיזי, מנטאלי ורוחני המרכיבים
כל אדם.

כל השינויים מתאפשרים כשהמאמן יוצר עם המתאמן מערכת יחסים של אמון, הקשבה , אמפטיה , פירגון ושיקוף האמת, אלה יביאו את המתאמן להרגיש בטוח לחולל שינויים פנימיים, שיביאו לתוצאות הרצויות לו ולמימוש הפוטנציאל הגלום בו.

מטרת האימון לחבר את האדם לאמת שלו בהווה וליצור את המציאות המתאימה לו מתוך חיבור להוויה – "Being"

מה ייתן לך האימון?

  •  יאפשר לך למצוא את היכולות והחוזקות שלך
  •  יאפשר לך ליצור פעולות שיביאו לשינויים הרצויים
  •   תוכל להתחבר לחלום
  •  תעשה צעדים ראשונים להגשמת החלום
  •  תכיר את עצמך באמת ובתמים
  •  תדע את הרצון האמיתי שלך
  •  ייתן לך את כלים לשיפור מערכות יחסים
  •  תחזק את ביטחונך העצמי
  •  לראות תוצאות בשטח במהירות
  •  להיות מאושר

ייחודי כמאמנת
כמי שעוסקת בעולם הגוף-נפש-רוח כ15 שנים  וכמי שעוברת תהליכים התפתחותיים ולומדת את החיים יום-יום, אני מביאה איתי לעולם האימון הרבה ידע, כלים וניסיון חיים עשיר.
העיסוק בטיפול והדרכת אנשים, הנחייה של אינספור סדנאות העוסקות בהתפתחות, מודעות ויצירת מציאות, הביאו אותי למקום מיוחד שבו אני משלבת באומנות את הידע והניסיון שלי בעולם הטיפול עם עולם האימון, החיבור בין העולמות האלה בדרך מאוד ייחודית, משפיעה על המתאמן ומאפשרת לו לעשות טרנספורמציה שינוי מהותי אמיתי המביא להצלחה ולסיפוק.

אי אפשר להסביר כמו לחוות לכן אתם מוזמנים ליצור קשר וביחד נאפשר לך לממש את עצמך כאן בחיים האלה.