זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

אימון למטפלים

מטפלים יקרים, אתם מוזמנים לקבל תמיכה, הקשבה והזדמנות לצמוח במקום בטוח, מקום בו תוכלו להיות ב- Being שלכם. מקום להתבוננות והתמלאות, המאפשקר למידה
וצמיחה.

באימון למטפלים אני מתמקדת בשני אספקטים האחד, האישי מקום המאפשר למטפל להתנקות ולהזדכך והשני, עסקי מקום המסייע למטפל להפוך לעסק כלכלי מצליח.

אישי

כמטפלת ב- 15 השנים האחרונות אני מודעת לצורך הרב שיש למטפלים למקום שבו יקשיבו להם, מקום שישרת את הצרכים שלהם כבני אדם שעסוקים בנתינה מתמדת.
כל מטופל המגיע אלינו המטפלים מכל סוג, מעורר משהו מסוים בתוכנו, מה הוא מעורר? על איזה כפתור הוא לוחץ? האם ישנם דווקא מטופלים מסוימים שלאחר המפגש עימם אתם מרגישים עייפות גדולה? האם יש לכם מקום משלכם בו מישהו מקשיב לכם? האם אתם שעסוקים בנתינה כול כך גדולה דואגים גם לקבל?

אימון למטפלים נותן לכם כלים המאפשרים להתמודד עם סוגיות כגון:
כיצד לחבר את עולם הרוח והחומר? את עולם הטיפול והצלחה כעסק? וכיצד אפשר לצמוח כשאנו יכולים לעבד את החוויות הטיפוליות שלנו?

עסקי
מטפלים רבים בתחום הגוף-נפש והרפואה המשלימה עוסקים בלימוד שנים רבות יש להם ידע רב בתחומם ועדיין אינם מצליחים להפוך לעסק כלכלי.
כיצד ניתן לעשות זאת ? כיצד להפוך ולהיות מטפל שמצליח להעביר את הידע שלו לכמה שיותר אנשים ולחיות ברווחה ?

מטפלים יקרים אתם מוזמנים לסדרת אימון שתסייע לכם להפוך את מה שאתם הכי טובים בו לעסק מצליח.

לפרטים נוספים ותאום פגישת היכרות צור קשר