זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

ליווי ואימון מנהלים

המנהל בארגון מוצא את עצמו לא אחת לבד בצמרת, הוא מתמודד עם כול כוחות הארגון המתנקזים אליו ודרכו, מצד אחד צמרת הניהול הבכירה, המנכ"ל הבעלים, מצד שני הצוותים העובדים תחתיו, נדרשת ממנו מקצועיות בתחום העיסוק של הארגון ובנוסף מיומניות אישיות רבות שיאפשרו לו לנוע בין כול חלקי הארגון כדי להוביל את הארגון קדימה.

נדרשת מהמנהל ראייה מערכתית כמו גם יכולות לראות את הפרטים, לרוב נמצא כי על המערכת ואנשיה פועלים כוחות תת קרקעיים שאינם גלויים, או נראים למחצה, חשוב ורצוי שהמנהל ידע להבחין בכול אלה  על מנת למנף את אנשי הצוות שלו ולענות על צרכי ומטרות הארגון.

לתקשורת וליחסים הבינאישיים תפקיד חשוב ומרכזי בהצלחת המנהל  והארגון

אנשים שבאים לעבודה בשמחה וחדוות יצירה יהיו לויאליים יותר ובעלי מוטיבציה להצלחת הארגון, סביבה בה התקשורת בהירה ופתוחה תאפשר לאנשים מרחב בטוח בו אפשר להתפתח ולעבוד בסינרגיה.

בתהליך הליווי מתבצע:

  • מיפוי של המצב המצוי ותהליך חקירה והעמקה מה הוא מצב רצוי עבורו בהתאמה לערכי הארגון והחזון
  • ראיית המרחב בדרך  יצירתית שתאפשר קבלת פרספקטיבות חדשות על המערכת.
  • יצירת תקשורת ושיפור מערכות היחסים בארגון
  • יצירת מפת דרכים המאפשרת פתיחות ויצירתיות מחשבתית
  • העצמת החוזקות אותן הוא מביא לתפקיד

העמידה באתגרים ובדילמות בהם פוגש המנהל יאפשרו לו להתקדם ולהתפתח, לבנות קריירה בה הוא יכול לממש את מלוא הפוטנציאל שלו ולהביא להתחדשות בסביבת העבודה.

אני עוסקת בפיתוח אישי ומערכתי ב15 השנים האחרונות ומביאה איתי ידע וניסיון רב בליווי וקידום אנשים, פיתוח מודעות רגשית, מנטאלית ורוחנית להבנת עולם הסיבות והתוצאות, והתנהלות מתוך בחירה מודעת ואחראית, ובשיפור מערכות היחסים והתקשורת במרחב השייכות.

הכלים שאני משתמשת בהם בעבודתי: התמקדות, קונסטלציה מערכתית, כלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית, ראייה הוליסטית של האדם גוף-נפש-רוח, אימון והקשבה.

אשמח ללוות אתכם בדרך,