זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

קונסטלציה משפחתית

שיטה זו פותחה על  ידי הפסיכותרפיסט ברט הלינגר, בתחילת שנות ה-90. גישה טיפולית זו מתמודדת עם הקשר בין דינאמיקות במשפחה ומגוון רחב של בעיות בחיי היום יום, השיטה גורסת שלמאורעות אשר אירעו בעבר בשושלת המשפחה ישנה השפעה חזקה על הדינמיקה המשפחתית בה גדלנו ואותה אנו נושאים בחיינו האישיים ומעבירים אותה הלאה לדורות הבאים אם זה במודע ואם לא .

להשתתפות במפגש קונסטלציה משפחתית ומערכתית הקרוב, צרו קשר.

על מה דינאמיקות אלו יכולות להשפיע?
  • מערכות יחסים בעייתיות בתוך המשפחה
  • קשיים ליצור קשרים משמעותיים
  • פחדים שאינם מוסברים
  • סימפטומים פיזיולוגיים ומחלות כרוניות
  • מצבים של תקיעות ובלבול במימוש עצמי ובחיים בכלל
מה מציעה הקונסטלצייה?
  • דרך הסתכלות שונה על מצבים שנראים כדרך ללא מוצא
  • הבנות עמוקות של מצבים בהם אנו נמצאים
  • זיהוי ושחרור הסיבות בגללן אנו תקועים
  • תיקון פנימי עמוק למצבים מורכבים בעבר בהווה ובעתיד
  • החזרת הסדר הנכון , הזרימה המתאימה למציאת אהבה

מניסיוני האישי כמטופלת וכמנחה בטיפול אני מוצאת את הדרך הזו מאוד עמוקה ומשפיעה בצורה ספיראלית מתרחבת לכול הכיוונים ובכול הרמות, תהליך הריפוי כתוצאה מהקונסטלציה מתפשט ומשפיע בהדרגה על המטופל עצמו ועל אנשים ומצבים סביבו.

את הקונסטלציה אני משלבת כחלק מתהליך הטיפול, או כמפגש העומד בפני עצמו לפתרון בעיה ספציפית.

כיצד מתבצעת הקונסטלצייה
ישנן שתי אפשרויות אחת בקבוצה והשנייה באופן פרטי.

קונסטלציה בקבוצה
מתכנסת קבוצת אנשים , לא חייבים בהיכרות מוקדמת, אחד מהקהל מציג בקצרה את העניין אותו הוא רוצה לפתור ומה הוא מבקש להשיג

המנחה מציע את  הנציגויות המתאימות שישתתפו בקונסטלציה, המונחה בוחר נציג/ה מהמשתתפים שייצג כול אחד, מעמיד את הנציגים במרחב ויושב בצד ומתבונן, האנשים המשמשים כנציגים, אינם אמורים לדעת  פרטים על חייו של המונחה ואינם  אמורים להכיר את הדמויות בקונסטלציה, אנחנו שמים לב למה שקורה לנציגים מבחינת, תחושות, מחשבות, רגשות, תנועה במרחב, המנחה מוסיף דמויות בהתאם לצורך ומאפשר יצירת סדר מחודש.

באופן פרטי
המונחה מביא איתו את העניין שבו הוא רוצה לעסוק ובמקום נציגים חיים מעמידים במרחב בדים או כול דבר אחר שיכול לייצג את הדמויות והאובייקטים הנדרשים, המונחה עובר בין הדמויות ומספר על תחושותיו, מחשבותיו, הרגשתו וכו', גם כאן המנחה /מטפל יוצר את האפשרות לסדר וזרימה שמאפשרים ליצור שינויים משמעותיים באותו עניין ובחייו של המונחה בכלל.

ניתן לערוך מפגשי קונסטלצייה אישיים או קבוצתיים.

לקריאת חומר נוסף אתם מוזמנים להיכנס לאתר של ברט הלינגר

לסיפור מקרה לחץ כאן

לקביעת מפגש אתם מוזמנים להתקשר אלי  054-7973291 או לשלוח דוא"ל