זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

להיות שייך

לכולנו הורים, ובכולנו פועם הצורך להיות שייכים ,  שאיפתנו היא  להרגיש שייכות לקבוצה הנשמתית של המשפחה בעבר, בהווה ובעתיד.

ישנם מצבים שזה לא קורה,  בהם האדם מרגיש מנודה, דחוי, מנותק ממשפחתו, מקרים של אימוץ.

לפי גישת הקונסטלציה המערכתית שפיתח ברט הלינגר, אנחנו נחפש מתי בעבר המשפחתי של אותו אדם היה אירוע של נתק, ריחוק, של אחד מבני המשפחה, אותו מקור ממשיך ומשפיע על הדורות הבאים, ואנחנו תמיד נמצא משהו במשפחה שיש לו איזה בעיה הקשורה לאי הכללה בתוך המשפחה.

לדוגמא: אישה שהגיע אלי ורצתה קשר עם הבן שלה שנסע לחו"ל והקים משפחה רחוק מהארץ. בתהליך הקונסטלציה שעשינו יכולנו לראות בדור אחד אחורנית שאחד האחים הוצא מהמשפחה, כתוצאה ממלחמה, הוא עזב למדינה אחרת ובמשך השנים יתר האחים לא שמרו איתו על קשר.

או במקרה אחר אישה שנולדה למשפחה חרדית ובשלב מסוים בחייה בחרה לצאת מהדת וכול משפחתה החרימה אותה, בקונסטלציה שעשינו הגענו ל-3 דורות אחורה לסבתא שהתחתנה עם גוי ומשפחתה ניתקה איתה את הקשר.

דרך עבודה עם השדה של הקונסטלציה המשפחתית אנחנו יכולים להגיע למקור של הבעיה , לעשות סדר מחודש בשדה שמתגלה, ועל ידי כך להשפיע על ההווה להחזיר את הסדר של אהבה כפי שאנו רוצים מעצם היותנו בני אדם.

ישנה הקלה מסויימת בגישה זו ,כשאנחנו עובדים בתהליך התראפיה עם האדם שמגיע לפתור בעיה, חלק מהעבודה שאנו עושים היא לחפש מה בתוכו מביא למציאות של חייו, מה הכוחות הפנימיים החבויים שפועלים עליו, ובעבודת הקונסטלציה המשפחתית אנחנו יוצאים מנוקדת הנחה, שקרה משהו בעבר המשפחתי, הקהילתי,
של אותו אדם שהביא ושימר את אותה בעיה וכשאנחנו מצליחים להגיע למקור ולשנות את הסדר, משהו ניפתח ומאפשר לאדם להמשיך ולעשות את עבודת ההתפתחות שלו, להחזיר אהבה לחיים.

זאת אומרת שתהליך פנימי מחד ותהליך מרחבי בשדה של השושלת המשפחתית יעצימו את האדם ויאפשרו לו להתקדם.

אם אתם נמצאים בשלב בחיים בו אתם מרגישים תקועים, משהו בקשרים שלכם לא מסתדר, יש לכם ילד אחד שאיתו יש קושי מיוחד, ניתוק כזה או אחר מהמשפחה שלכם, יש בפניכם אפשרות מעניינת , עמוקה מאוד שתשפיע לא רק עליכם אלא גם על כול הנוגעים בדבר.
אולי אתם אלה שבחרתם עבור כול משפחתכם, אבותיכם ואימותיכם לעשות את השינוי להתקדם ולחיות בזרימה ואהבה?

אתם מוזמנים לקחת חלק במפגשי קונסטלציה קבוצתיים ופרטיים