זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

על זוגיות ואהבה דרך הקונסטלציה המשפחתית

האם  אתם נתקלים בקושי למצוא זוגיות ואהבה?

האם  המערכת הזוגית שלכם תקועה ואתם מרגישים שאין בה אהבה?

האם אתם מושכים אליכם שוב ושוב את בני הזוג שאינם מתאימים לכם?

על כל אלה ועוד ניתן לעבוד דרך שיטת הקונסטלציה המשפחתית.

על פי גישת הקונסטלציה המשפחתית:

אם יש לנו קושי במערכות זוגיות וקושי למצוא אהבה , נחפש את המקור של העניין בדורות שקדמו לנו, יש משהו בדינאמיקה ביחסים שהשתבש, שמאיזו שהיא סיבה לא יכול היה להתקיים או התקיים בצורה מעוותת.

בעבודת הקונסטלציה המשפחתית אחד המשתתפים מביא נושא עליו הוא רוצה לעבוד,  המנחה יחד איתו מחליטים איזה נציגים נכניס למרחב, המונחה בוחר את הנציגים ומסדר אותם במרחב וכך מתחילה הקונסטלציה.

לדוגמא מטופלת שעשתה קונסטלציה בהקשר לחוסר היכולת שלה למצוא זוגיות:
העמדנו בקונסטלציה אותה, את אימא ואבא שלה, היא העמידה את אימא ואבא אחד מול השני כשהיא באמצע בניהם, אנחנו יכולים לראות כבר בהעמדה הראשונה שהמיקום אינו "בסדר" הנכון    מאיזו סיבה  היא נמצאת בין האם לאב כשהיא תופסת מקום כמו בת הזוג של אבא –אפשר היה ללמוד על כך לפי התחושות שהבת הרגישה מול אבא שלה, פתחנו את הקונסטלציה והגענו ל2 דורות אחורה, שם לא התאפשרה זוגיות בגלל תנאים אובייקטיביים של אם חולה ובת בכורה שלקחה את תפקיד האם מול האבא ומול יתר הילדים בבית.

בתהליך הקונסטלציה עשינו "סדר מחודש והאם קיבלה את מקומה כבת הזוג של האבא הבת חזרה להיות הילדה הבכורה, מתוך השינוי שנעשה כאן, נוצרה תנועה מחודשת בדור הנוכחי הדמות שייצגה את המטופלת יצאה מהמקום שעמדה בו בתחילת התהליך ואפשרה לאבא ולאימא לראות אחד את השני וליצור קשר.

הנציגה של המטופלת עמדה במקום הנכון לצידה של האם מכאן התאפשרה תקשורת של הורה לילד.

החוויה הייתה מאוד עמוקה ומפתיעה עבור המטופלת, כעבור חודש היא עזבה  את בית הוריה , ומצאה לעצמה דירה כדי להתחיל בחיים עצמאיים שיש בהם מקום לבן זוג. המרחב החדש שאותה אישה מאפשרת לעצמה מתוך תחושת מודעות ותובנה על המקום שהיה לה בבית הוריה, נותן לה את הכוחות לראות את המצב , ולהבין שבדרך זו אין מקום לזוגיות בחייה.

היא הייתה מסוגלת לעשות צעד חשוב מאוד כדי לפנות מקום חדש לעצמה להוריה  ולכול המשפחה שלה שיצאה נשכרת מהתהליך.

אני רוצה להביא לכם עדות נוספת של אישה שעשתה קונסטלציה הקשורה לדפוסי התנהגות שלה בהקשר לאהבה וזוגיות:

היי לכולם, אני רוצה לשתף אתכם במעט שאני יכולה בחוויה האישית שלי מהקונסטלציה.

לאחר שבחרתי לבדוק את דפוסי ההתנהגות שלי בהקשר לאהבה, ראיתי שיש שם דפוסים שהם הולכים רחוק רחוק אחרוה, לאורך 3 דורות, בהם לא הייתה נוכחת האהבה, אלא היה כעס וחוסר אהבה.
בזכות הקונסטלציה, הצלחתי להבין שהכעס והפחד שמאפיינים מצבים של חוסר אהבה, הם לא בהכרח שלי, אלא מעין "ירושה" שקיבלתי מהשושלת ההורית שלי…

אז בסוף הקונסטלציה, ביקשתי לשחרר את הכעס הזה שהוא בכלל לא שלי, והרשיתי לעצמי להתחבר לאהבה.
לאחר מספר ימים מצאתי את עצמי פתאום אומרת לי "אני מוכנה לקבל אהבה", עכשיו כן.
חודש לאחר מכן מצאתי את עצמי במערכת זוגית חדשה, תודה תודה רבה

לבקשתה של האישה לא נפרסם את שמה.

אם כן אתם יכולים לעשות למען עצמכם בדרך שונה, מעניינת ועמוקה.
אני מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילויות הקרובות