זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

קונסטלציה- מה זה?

קונסטלציה משפחתית היא שיטה העוסקת בריפוי מערכות אנושיות, על פי תפיסת הקונסטלציה האדם הינו יחידה הפועלת, מתפתחת, חיה, כחלק ובתוך מערכת  גדולה יותר המשפיעה על חייו,לכול פרט יש מקום ותפקיד בתוך הקבוצה אליה הוא שייך, המערכת יכולה להיות המשפחה, סביבת העבודה, הקהילה, המדינה.

ישנם כמה חוקים אוניברסאליים המכתיבים לנו סדר טבעי ביחסים וכשאלה נשמרים, החיים זורמים בבריאות ובשפע, לדוגמא : הסדר הנכון הוא שהורים תומכים בילדיהם, נותנים להם, מגינים עליהם ולא להפך, ישנם מקרים רבים בהם הילד לוקח את תפקיד המגן של אחד מהוריו, במצב כזה מופר הסדר הנכון וזה יביא איתו לשיבוש במהלך זרימת החיים התקינה ולאי מימוש הפוטנציאל המלא.

בקונסטלציה אנו נתחקה אחרי הדינאמיקה הלא מודעת המתרחשת בקבוצת השייכות, נברר את מקור הבעיה ונחזיר את הסדר הנכון כדי שהחיים יוכלו להמשיך לנוע ולהתממש במלואם.

השיטה פותחה על ידי הפסיכותרפיסט ברט הלינגר, השיטה דינאמית ממשיכה להתפתח בעולם בהקשר לעבודה פרטנית ,קבוצתית, ארגונית וחברתית, ומהווה את אחת השיטות המתקדמות בעולם בתחום הטיפול וההנחיה.

כיצד מתבצעת הקונסטלציה?

בקבוצה-אחד המשתתפים נכנה אותו מונחה, מציג נושא עליו ירצה לעבוד, המנחה יבקש ממנו לבחור נציגים מהקבוצה שייצגו את הנושא שאותו הוא רוצה לברר, דמויות מהמשפחה, אלמנטים שונים, אנשים אחרים הקשורים לנושא, לאחר מכן ישב המונחה בצד ויתבונן על המערכת שלו, הנציגים העומדים במרחב יתחילו להרגיש,לחוש, לחשוב, על דברים הקשורים לדמות אותה הם מייצגים, דרך כך הם מגלים דינאמיקות נסתרות או מקצינים דינאמיקות ידועות דרכם אפשר לקבל פרספקטיבה נוספת/אחרת על המתרחש, המערכת של המונחה נפתחת והמנחה יוסיף דמויות נוספות לפי הצורך, כדי לשמור על הגבולות ולהביא לנקודת סיום מתאימה עבור המונחה.

באופן פרטי – המונחה יתבקש להניח בדים, דמויות משחק, חפצים, והם ישמשו הנציגים, המונחה יעמוד על או ליד כול דמות ויקבל מידע תחושתי חוויתי שיפתח בפניו פרספקטיבות חדשות.

תהליך הקונסטלציה הינו חוויתי ונתפש דרך החושים, הגוף, האנרגיה, הוא משפיע בצורה חזקה גם על המונחה וגם על הנציגים שנמצאים במרחב.

דמיינו את עצמכם זורקים אבן לתוך אגם, האדוות הנוצרות מכך ממשיכות לנוע ולהתפשט למרחב, כך עובדת הקונסטלציה השפעתה נעה למעגלים קרובים ומתרחבת החוצה, היא ממשיכה לפעום ולהדהד פנימה למרחבי החיים.

לפרטים נוספים והרשמה זהרה שלו – 054-7973291, Zohara@zoharashalev.com