זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

ליווי לשינוי קריירה

האם הגעת לשלב בחיים שהגיע זמן לשנות עיסוק?

בתהליכי ההתפתחות שלנו אנו מוצאים את עצמנו בתקופת חיים זו שבה הכול עובד מאוד מהר, משתנה, דינאמי, חושבים לעצמנו :

 האם מה שעשיתי פעם לפני 10-20 שנה מתאים לי להיום?

האם העיסוק שלי ימשיך ויתאים גם לשנים הבאות?

 תוחלת החיים עלתה, אנשים בגילאי 60-70 ממשיכים לעבוד, למצוא עניין בעיסוקים שונים, בשונה ממה שהיה בעבר, כשאנשים יצאו לפנסיה והפסיקו לעבוד,  אנחנו יכולים לראות שיש הרבה יותר שנים שבהם אפשר לעבוד, לפעמים גם חייבים להמשיך להתפרנס, משום שהפנסיה לא מספיקה, ואנשים רוצים לשמר את רמת חייהם, אנחנו מוצאים שיש הרבה יותר שנים כשירות לעבודה.

אנשים פורשים  ממערכות גדולות כמו:

צבא

משטרה

ארגונים גדולים

גיל הפרישה מוקדם בין 40-50 , אמצע החיים,

אפשר להפוך את המעבר להזדמנות!

זהו זמן למצוא עיסוק שיביא חדשנות, יצירתיות, רווח כלכלי, מימוש, והנאה.

המעברים האלה נחווים לא פעם כמשבר גדול, לא תמיד אנשים מוכנים להיחשף ולבקש עזרה, הם יצאו ממערכת בה היה להם מעמד, תנאים סוציאליים, קשרים, משכורת, נסיון וידע במה שעסקו בו, אנשי צוות שעזרו להם ועשו תפקידים תומכים,

המערכות הגדולות בדרך כלל עוטפות את הפורשים , מכינות אותם בסדנאות וייעוצים כאלה ואחרים, וטוב שכך

רק מה קורה באמת אחרי הפרישה ואחרי השנה הראשונה של הפרישה, מי עוד מושפע מהמעבר המשמעותי הזה?

 הזוגיות, המשפחה, החברים, כול מעגלי השייכות למעשה מושפעים מהשינוי, החוזה ביחסים משתנה, או אמור להשתנות, איך עושים את זה? האם אנחנו מודעים לאפקט של השינוי הגדול?

אם אתם מוצאים את עצמכם במעבר הזה ,בואו למצוא את מה שמיוחד בכם והוא שלכם!

בתהליך הליווי שאני מציעה תקבלו:

  • תמיכה
  • הזדמנות להכיר את עצמכם ולמפות את היכולות והעוצמות שלכם
  • אפשרות להסתכל בדרכים שונות על מרחב היחסים שלכם
  • כלים לנהל את עולם הרגשות שלכם ולבחור בחירות מושכלות מתוך הבנה וידיעה
  • תוכלו להתחבר לרצון האמיתי, לחלומות, ליצירתיות וחדשנות
  • כלים כיצד להפוך את הרצון למציאות.

אני עוסקת בפיתוח אישי ומערכתי ב15 השנים האחרונות ומביאה איתי ידע וניסיון רב בליווי וקידום אנשים, פיתוח מודעות רגשית, מנטאלית ורוחנית להבנת עולם הסיבות והתוצאות, והתנהלות מתוך בחירה מודעת ואחראית, ובשיפור מערכות היחסים והתקשורת במרחב השייכות.

הכלים שאני משתמשת בהם בעבודתי: התמקדות, קונסטלציה מערכתית, כלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית, ראייה הוליסטית של האדם גוף-נפש-רוח, אימון והקשבה.

אשמח ללוות אתכם בדרך.