זהרה שלו – כרטיס ביקור
לקבלת מתנה מלאו את הפרטים
שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:
קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

"מעט אור דוחה הרבה חושך"

"מעט אור דוחה הרבה חושך" הבעל שם טוב

אור ונסים מדוברים הרבה בתקופה זו של חודש כסלו וחג החנוכה,

האור והנס אלה הן אנרגיות המצויות מסביבנו כל העת , האם נראה אותם ונזהה אותם כהזדמנויות?

 זה תלוי בנו, מה שאומר שאנחנו בעלי כוחות רבים , רק שלעתים ישנה עמימות, ערפל שלא מאפשר לנו לראות , לקלוט להתעורר להזדמנות שנמצאת בתוכנו ומסביבנו , איך אנחנו יכולים לקלוט את אותו פוטנציאל-משאב שיביא אור ונס לחיים שלנו?

הדרך למצוא את האור שבתוכנו היא המפגש עם הניסיונות שאנו פוגשים בדרך, הם באים להראות לנו מי אנחנו באמת. במילה  ניסיון נמצא את המילה נס, כשאנחנו מתבקשים לעשות את הבלתי אפשרי ועומדים  במטרה שלנו ואף יותר, אז מתגלה לנו הנס, כדי שזה יקרה אנחנו צריכים לנוע ,להרים רגלים וללכת.

התנועה שאנו יוצרים היא שילוב של פנים וחוץ, יין ויאנג, נשי וגברי (עבודה פנימית חשובה כדי להכיר בחלקים אלה בתוכנו)

 לדעת שאני רוצה משהו…. לא תמיד יהיה ברור לנו מה, "לך לך מארצך וממולדתך ומבית אביך אל הארץ אשר אראך (בראשית יב) קודם כל קום ולך מכול המוכר  וצא אל הבלתי ידוע הנעלם… אל המקום בו יתגלה לך אור, שם יתרחש הנס.

בשנה האחרונה מצאתי את עצמי יוצאת מהמוכר והידוע וחווה נסים, אחד התחומים שבהם חוויתי נס קשור במשקל. במשך שנים נאבקתי עם עצמי ובעצמי בדרכים שונות לרדת במשקל, הרבה משפטים אמרתי לעצמי –בעצם שפטתי את עצמי: לא  חשוב לי לרדת במשקל העיקר שאהיה בריאה, אני לא יכולה להשתלט על זה אז אלמד לקבל את זה, בעצם אני אוכלת בריא ולא ברור לי איך זה שאני משמינה, זהו זה! שום דבר כבר לא יעזור לי ,ככה אני….ועוד מנגינות כאלה שמלאו את ראשי.

השינוי התחיל כשהודתי בפני עצמי שיש לי בעיה! אני מכורה ! פניתי בבקשה ותפילה לקבל עזרה, והיא הגיעה!  הבנתי שכדי ליצור שינוי אני חייבת לצאת לדרך אחרת שונה לעשות עם החלקים הפנימיים/רגשיים בתוכי עבודה פנימית ויחד עם זה לבצע בפועל שינויים מרחיקי לכת, בפעולות, בהתכוונות, באמונה, באומץ, להפוך ממנוהלת על ידי ההתמכרות והכוחות ההרסניים למנהלת מערכת יחסים שונה עם החלקים הקשורים בנושא האוכל –הזנה- קשר, וכול הזמן להיות בקשר עם האמת, והנס אכן קרה וקורה, השלתי ממשקלי קילוגרמים רבים  ויש בי שמחה גדולה על –כך ותחושת חופש גדולה, התפנה לי מרחב פנימי לדברים חדשים בתחומים שונים.

איך עשיתי את זה?

מאחר ובידי כלים מצוינים שאני עובדת אתם, התמקדות וקונסטלציה משפחתית, החלטתי שאין טוב מאלה לתמוך ולעזור לי בדרך הזו ואכן זה עשה שינויים גדולים והניע אותי לעבר המטרה ששמתי לעצמי, זה הביא אותי למקום שבו יכולתי להתחיל תהליך תזונתי מבריא

כשאנחנו רוצים לרדת במשקל ומאלצים את עצמנו להיכנס למהלכי דיאטה ותזונה "בריאה" בכול דרך שהיא, עדיין ישנו בפנים אותו מנגנון שמפעיל את הצורך שלנו באכילה, כדי להתמיד בדרך ולחזק את השינוי אנחנו חייבים לטפל באותו מנגנון פנימי , זה מה שעבד עבורי כול כך טוב!

וכשהייתי מוכנה הגיע אלי שיטת סיון אופירי שתמכה בי ליישם בפועל את השינוי.

 אני מצאתי ששילוב של דברים עבד עבורי, וזה מתחיל בעיקר בהקשבה פנימה, עבדתי עם שיטת התמקדות ואני עדיין נעזרת בדרך הזאת, משום שהמשימה לא מסתיימת כשמורידים במשקל למעשה זו גם לא המטרה הישירה, זו תוצאה של שינוי פנימי מהותי וההתמדה בשינוי דורשת תחזוקה שוטפת, לא במאמץ אלא מתוך הקשבה ונוכחות.

איזה נס תרצו שיתרחש בחיים שלכם בשנה החדשה?

איזה מהות פנימית חשוב לכם לפתח?

בחנוכה עם הדלקת הנרות תנשמו פנימה את האור ובקשו את ההתרחבות הבאה שלכם

אנשי טיפול שרוצים להרחיב ולהעמיק את יכולות ההקשבה, ההובלה, והנוכחות שלהם בטיפול, בהנחיה ובאימון

מוזמנים להצטרף אלינו לקורס ב – 2.1.17 בימי ב' 9:30-13:00 בשוהם

לפרטים:  zohara@zoharashalev.com  , 054-7973291

לגלות את האור ולהביא לנס וגם הקטן ביותר הוא עוד צעד קדימה של התפתחות