זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

אודותיי

 

אני צועדת בשבילי החיים, לומדת מתנסה, מתפתחת להיות מי שאני.

במהלך חיי עברתי בכמה תחנות משמעותיות של עבודה, לימודים, צבירת נסיון, התפתחות אישית, הקמת משפחה וזוגיות, היום אחרי 15 שנים של עיסוק בתחומי הגוף-נפש-רוח, אני מוצאת את עצמי במקום הנכון , אוהבת מאוד את מה שאני עושה, עושה את הדברים מתוך ידע, ניסיון , מקצועיות, הבנה עמוקה בתהליכי החיים וההתפתחות, ושמחה גדולה.

הדרך מזמנת לי התמודדויות, אתגרים, הפתעות, סקרנות ויצירתיות, אני משתמשת בכלים הנפלאים שאיתם אני עובדת, בניהם התמקדות וקונסטלציה מערכתית, והם עוזרים לי בפן האישי והמקצועי, אני מגלה מחוזות חדשים וממשיכה להתפתח.

תחום הטיפול וההנחיה בהם אני עוסקת, פיתוח אישי, מערכות יחסים במשפחה, בזוגיות,  במעגל העבודה,  מאפשר לי להבין את הקשר בין התפתחות אישית והמערכות בהם אנו חיים.

אני מאמינה שבכול אחד מאיתנו ישנה הידיעה של מה נכון ואיך מתאים, ישנם הרבה מסכים שאנו אוספים במהלך החיים שמסתירים לנו את מי שאנחנו באמת, והדרך שלנו היא להוריד את המסכים או להיות יכולים להסתכל דרכם, כול אחד בקצב ובמינון שמתאים לו, יעזור לנו מאוד אם יהיה בסל שלנו: אומץ, אמונה, התמדה, כוח רצון, תמיכה, הקשבה, ופתיחות. בוודאי אתם יכולים לחשוב על עוד דברים נפלאים שיכולים לעזור לכם בדרך….

אנשים ומצבים שאנו פוגשים בדרך משמשים לנו "זרזים" מראות, דרכם נדלקים אצלנו כפתורים שמעירים אותנו, שמבקשים מאיתנו לעצור, לבחון, להתבונן, לחשוב, לפעול, אלה הן ההזדמנויות שלנו להתקדם, לעיתים אנו צריכים שמשהוא ילווה אותנו באופן קבוע ולעיתים אנחנו יכולים לבד.

אני מודה לשושלת המשפחתית שתומכת בי, למורים שהיו לי בדרך, לתלמידים, לקבוצות, לחברים,וכמובן למשפחה הנפלאה שלי, מכולם אני ממשיכה ללמוד.

אני מזמינה אתכם לסייר באתר ולקבל בו תשובות לחיפוש, לסקרנות ולצרכים שלכם.