זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

סמינר TAE עם ד"ר אבלין פרוס

כל אתגר הוא גם אוצר
צמיחה אישית ומקצועית באמצעות מודל  TAE
סמינר הכשרה למתמקדים בהנחיית ד"ר אבלין פרוס

 • האם אתם רוצים להתקדם אך מרגישים שיש מחסום בדרך?
 • האם אתם רוצים להרחיב את האפשרויות שלכם כמנחי התמקדות?

 לאור ההצלחה הרבה של הקורס הקודם אנו שמחות לארח שוב את אבלין בישראל!

 Thinking At the Edge -TAE   היא דרך חדשנית המשלבת חשיבה, ידע והבנה עם תחושות הגוף. החיבור ביניהם מציעה לנו מרחב חדש של יצירה ופעולה.

בסמינר נעבוד על נושא אישי ודרכו נלמד את שלבי התהליך.
נשלב בין החוויה, החשיבה, התחושה המורגשת ועקרונות מתוך דומיין פוקוסינג.

פרופ' יוג'ין ג'נדלין פיתח את תהליך הTAE  על מנת לסייע להביא לביטוי ידע הקיים בתוכנו שלא תמיד נגיש לנו ולעזור לנו ליצור מתוך הידע הקיים משהו חדש ורענן.

ד"ר אבלין פרוס (ראו פרוט למטה) פיתחה דרך להוראת TAE המאפשרת את למידתו בצורה שיטתית ומעמיקה. אבלין מעבירה הכשרות דומות במכון להתמקדות בניו יורק.

לאנשים שלמדו TAE בעבר זו הזדמנות מצוינת לבסס את החומר ולרכוש דרכי שימוש נוספות בTAE ש דרך עבודה עם נושא אישי.

הסמינר יתקיים בין התאריכים 29/10/14-2/11/14, ימים רביעי, חמישי, שישי וראשון.

הסמינר יתקיים בשפה האנגלית. ישנה אפשרות לעזרה בתרגום לעברית (לא סימולטני לחלוטין).

למי מתאים הסמינר?

לכל מי ש-

 • מתעניין בחשיבה יצירתית, מחוץ לקופסא
 • רוצה לעבוד על נושא אישי
 • מעוניין ללמוד או להעמיק בTAE  (גם כאלה שעשו קורס ראשון עם אבלין)
 • בעלי ניסיון בסיסי בהתמקדות מכל המקצועות
 • אנשי מקצוע מתחומי הטיפול והייעוץ

מה תקבלו מהסמינר?

 • תרכשו את שיטת ה  TAE בדרך חוויתית ויישומית
 • תלמדו עקרונות  של דומיין פוקוסינג ודרכים לשלבם בתוך מודל ה TAE
 • תקבלו הזדמנות לעבוד על נושא אישי באופן המשלב מחקר ופיתוח ביחד עם תהליך חוויתי
 • תרחיבו את זווית הראייה שלכם על עצמכם ועל העולם ותיצרו תפישות ואמונות חדשות שיפתחו בפניכן אפשרויות בחירה חדשות.
 • תלמדו לשלב וליישם את שיטת TAE בשדה עבודתכם.

עלות:

360 יורו בהרשמה מוקדמת .

405 יורו החל מערב ראש השנה ועד לסיום ההרשמה.

(התשלום יתבצע ישירות לד"ר אבלין פרוס על פי שער היורו היציג ביום התשלום).

מיקום:

הסמינר יתקיים בגן הפעמונים הקסום של לינט שרון בבנימינה.

פרטים והרשמה:

זהרה שלו 054-7973291 zohara@zoharashalev.com

רונית קורץ 054-4660642 ronitkz@zahav.net.il

חגית ספנסר 052-8916931 chagit@beitella.co.il

מוזמנים לפנות אלינו בכול שאלה

שימו לב:

מספר המקומות מוגבל, כדאי להירשם בהקדם!

כמה מילים על מנחת הקורס:

Dr. Evelyn Pross has a Master in Organizational Psychology and a Diploma in Mineralogy. Evelyn is certified as a Focusing Trainer, and did an intensive post-trainer training in Domain Focusing with Robert Lee.  She studied TAE with Hajo Feuerstein and Heinke Deloch. Evelyn is now coordinator in training.

She offers coaching for personal and career  development applying Focusing and TAE. Her work focuses  on self- and stress-management, beneficial communication, (co-)learning and (co-)creating.  She facilitates workshops for R&D project teams to support sustainable innovations

Evelyn lives part-time in the south of Germany at the edge of the lovely Black Forest and part-time in Chapel Hill, NC.

כמה מילים אשיות שלנו:

פגשנו את אבלין לפני שלוש שנים, והייתה לנו חוויה לימודית מאוד מעמיקה, אחרי הלימוד הראשון נפתח לנו התיאבון ושלושתנו חשנו שאנחנו רוצות להמשיך להעמיק את העבודה עם השיטה ולמצוא דרכים יצירתיות לשלבה עם התמקדות קלאסית. היחסים עם אבלין התפתחו ובשנה שעברה החלטנו להזמין אותה לבוא ללמד את הקהילה המתפתחת של ההתמקדות בארץ. אנחנו ממשיכות  מאז לעשות עבודה עם השיטה ועוד אפשרויות נפתחות לנו, כל אחת בתחום בו היא עובדת. בינתיים גם אבלין פיתחה את השיטה ואת יישומיה ואנחנו החלטנו שוב להרחיב את הידע ולהזמין את אבלין שנית,  בתקווה שעוד אנשים יפתחו לדרך זו ,יעשו הצלבות בין תחומי עיסוקם לבין השיטה וימשיכו להפיץ הלאה את הרעיונות המקוריים שהיא מציעה.