זהרה שלו – כרטיס ביקור

לקבלת מתנה מלאו את הפרטים

שם פרטי:
שם משפחה:
דואר אלקטרוני:

קורסים

There are no upcoming events.

עדויות

... זהרה יקרה ניתן היה לראות את החיבור העמוק שלך להתמקדות שהשפיע בעצם על כל תהליך העברת החומר , ידע מקצועי המשולב בזה, ובקיאות בכל הנושאים שהועברו. הייתה המון הכלה, אכפתיות ותשומת לב ,סבלנות ,סקרנות , משולבת עם הגבולות המתאימים שהתאימו לקצב שלי. הצלחתי ליצור קבוצה ולהנחות אותה דבר שלא חשבתי שאני מסוגלת לעשות מבחינתי. לולא הייתי בקורס כל זה כמובן לא היה קורם עור וגידים...... אני מרגישה שהבנתי שההתמקדות היא והיא המתאימה לי! ציפי ארליכמן פסיכותרפיסטית גופנית

היי זהרה, תודה על מפגשים מעניינים ומעוררי השראה. המפגש שלי עם ההתמקדות היה מפגש רווי בהתרגשות ובסקרנות שרק הלכו וגברו עם ההתעמקות בנושא. אלו היו מפגשים אינטימים וקרובים עם עצמי, דרך תחושות הגוף, דימויים ורגשות. לחץ כאן לעוד..

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד....

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות. למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע...לחץ כאן לעוד..

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה...לחץ כאן לעוד..

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי לחץ כאן לעוד..

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת...לחץ כאן לעוד..

קורס התמקדות – המלצה חמה!!! כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!! הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה לחץ כאן לעוד..

שלום זהרה , תענוג. המפגש האחרון שלנו גרם לי להיכנס לפעולה, לוותר על "חשבונות" שעשיתי עם אנשים קרובים ולא קרובים לקבל אישה שקרובה אליי כפי שהיא ולהעריך אותה. לחץ כאן לעוד..

היי זהרה, אין לי ספק שנפלה בחלקי הזכות להכיר אשה מלאת נתינה כמוך, מלאת אור ואכן כשמך כן את זוהרת. רציתי לאמר תודה , תודה על על שהיית כה קשובה, כה אכפתית וסמפטית. תודה על שנה נפלאה בה הבנתי שיש עוד תקווה למרות שהמלאכה אכן רבה תודה על כך שהיית לי למורה. בברכה מלכה וינר

זהר, את אדם יחיד ומיוחד זכיתי להכיר אותך ולהכניס אותך לחיי, כנראה כבר לכל החיים. מודה לך על כל הדרך שעשית איתי או יותר נכון שעשיתי לצידך בתהליך המלווה בצחוק, בכי, מלאכים, קלפים, שיחות, חיבוק גדול שעטף אותי בכל פעם שהייתי צריכה ובעיקר תהליך שהיה מלווה בהרבה עבודה והרבה אהבה. חיבוק גדול הגר

פייסבוק

כתבו עלי

חוויות מקורסי התמקדות:

קורס התמקדות – המלצה חמה!!!
כבוגרת הקורס של זהרה, מרגישה צורך לשתף אתכם בחוויה, ולהמליץ בחום למי שיכול להצטרף – עשו זאת!!
הקורס היה שילוב מופלא של מקצועיות נקייה עם אוירה רכה ונעימה, קבוצה אינטימית מחד ועם גבולות ברורים מאידך,
שאיפשר לכול המתמקדים את המקום לתרגל ברמות הפתיחות והשיתוף הנכונים לו, כלי המיקוד עצמו הוא מתנה
לכול אחד שמעוניים לפגוש חלקים של עצמו בבהירות מירבית, בעדינות ובדיוק, זהרה היא מנחה בחסד, מקנא במי שמתחיל את הקורס
החדש, תהנו!
לילך צור – מטפלת זוגית ומשפחתית , מודיעין

zo2

אני עובדת הרבה שנים בטיפול והנחייה, מגיעה מתחום הפסיכולוגיה הקלינית, שמעתי על התמקדות לפני כמה שנים וזה סיקרן אותי, עד שהגיעה הזמן והמקום המתאימים והחלטתי ללמוד את הקורס אצל זהרה, בתחילת הלימוד היה לי קשה להתחבר לגוף ולשחרר את הראש, בסבלנות ובדרך מאוד מאפשרת-דרך התמקדותית כמו שזהרה אומרת, הנחתי לצורך לשחרר את הראש ובמקום זה פשוט קיבלתי אותו כחלק חשוב ומשמעותי, לאט לאט הגעתי למרחב שמעבר למילים, זו הייתה חוויה כול כך עצומה ומשמעותית עבורי, קודם כול בשבילי לחיים שלי ואחר כך גם לעבודה שלי, הרגשתי שאני מאפשרת לדברים חדשים להתגלות, שיש כול כך הרבה ידע פנימי שמבקש להיות, אני מבינה שנגעתי בפיסה של מה שיש להתמקדות להציע, אני מוצאת את עצמי סקרנית ומופתעת כול פעם מחדש, ואני בטוחה שאמשיך להעמיק ולהרחיב את הנוכחות של ההתמקדות בחיי, תודה לזהרה שאפשרה לי להיות כפי שאני וללמוד בדרך שהתאימה לי.
י.

zo2

 

אני בהתרגשות כול פעם מחדש כשאני נמצאת במרחב של התמקדות, יש שם משהו שגדול ממני יש שם איינסופ של אפשרויות , זה כול כך עוזר לי להתקרב לעצמי, להבין תהליכים, לראות עוד פרספקטיבות על נושאים שמעסיקים אותי, אני מרגישה שהיחסים שלי עם הקרובים אלי שודרגו, משום שאני יותר מוחברת לעצמי ומביאה משהו אחר לאינטראקציות האלה, הקורס פתח בפני עולם גדול שאני מאוד רוצה להמשיך ולהיות בו ולהכניס אותו יותר לחיי הפרטיים וגם לעבודה שלי.
נועה.

zo2

הגעתי לקורס במחשבה שאני רוצה עוד כלי חשוב לעבודה עם אנשים, ומצאתי את עצמי מחזקת את עצמי ועושה את זה עבורי, הזמן שפינית לי כול שבוע , להקשיב ללמוד, לשתף, להתמקד, להביא דברים חשובים מהחיים שלי לעבודה דרך התמקדות, הרגשתי שנתתי לעצמי מתנה מאוד גדולה, הקורס הועבר בדרך מאוד מעניינת ויישומית, אהבתי את המרחב שאיפשר הקורס למדתי שזה ממש בסדר לתת מקום לכול מה שיש בי, שאין בסדר או לא בסדר, מרגישה שצמחתי שזו אבן מאוד משמעותית בחיי. תודה לזהרה על הנתינה, ההקשבה, הסבלנות, הידע, וההרכב האינטימי של הקורס.
אורנה

zo2

אני מכירה את זהרה הכרות מעמיקה כמורה, כמנחה וכמטפלת וככל שהזמן עובר, האיכויות שלה מבחינתי משתבחות ועולות.
למדתי אצל זהרה קורס התמקדות ונהניתי מכל רגע,בעזרתה למדתי להכיר רבדים נוספים בתוכי

ובעיקר למדתי כלי מאד שימושי, מרתק ואיכותי לעבודתי כמטפלת.
אני ממליצה בחום להשתתף
בקורסים שזהרה מנחה, זהו רווח נקי ומיוחד במינו.

מור.

zo2

 

תודה גדולה על הכול, הקורס, החומרים, מי שאת, ההזדמנות פשוט
להיות, הבנתי כמה אני לא מאפשרת לעצמי, למדתי איך לעשות את זה ואת הרווחים העצומים
שבאים בעקבות זאת, רוצה עוד….

ר.

כתיבת תגובה